Płytki Ceramiczne Kafelki Płytki Łazienkowe

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne dostępne w naszym sklepie internetowym posiadają grubość 6-16 mm i są wykonane z materiałów ceramicznych najwyższej jakości. Posiadają różnorodne barwy i kształty. Dostępne są w wielu rozmiarach, od małych mozaik, aż do olbrzymich formatów. Pozwalają na kompleksowe zaprojektowanie przestrzeni ściśle według wizji Klienta. Stwarzają nieograniczone możliwości podczas urządzania wnętrza w łazience, kuchni, czy pomieszczeniach sanitarnych. Dodatkowo używane są na ściany, podłogi, we wnękach, pod prysznicem i w celach dekoracyjnych. Niektóre też posiadają właściwości mrozoodporne, przez co znajdują zastosowanie na tarasie, czy na elewacji budynku.

Podczas układania płytek jest do dyspozycji wiele opcji, można je układać pod kątem, pojedynczo, w pasach, czy też na całej powierzchni domu czy mieszkania. Płytki ceramiczne dostępne w naszym sklepie internetowym są naturalne i łatwo je utrzymać w czystości. Wystarczy użyć wilgotną szmatkę. Szkliwione ceramiczne są też niezwykle odporne na plamy. Naturalne właściwości płytek ceramicznych zapobiegają też rozwojowi grzybów i pleśni. Ich dodatkowym walorem jest niezwykła wszechstronność, trwałość, opłacalność (nie trzeba ich często wymieniać) i uniwersalność.

 

Kategorie

Ceramika Paradyż
Ceramika Kwadro
Opoczno
Cersanit
Nowa Gala
Ceramika Color
Ceramika Końskie
Polcolorit
Cerrol
Ceramika Pilch
Loading

Co mówią Klienci ?

zobacz opinie o nas
Autor opinii iBudujemy.pl

Aneta z Wrocławia „Przeglądając różne oferty sklepów w internecie przypadkiem trafiłam na ibudujemy.pl i postanowiłam dać im szansę, nie zawiodłam się, szybka dostawa, bezproblemowe złożenie zamówienia no i świetne ceny za płytki. Z pewnością to nie są ostatnie zakupy jakie zrobiłam w tym sklepie.”
Autor opinii iBudujemy.pl

Irek z Sosnowca „mimo że mam pod nosem sklep z materiałami budowlanymi wybrałem zakupy w ibudujemy.pl i się nie zawiodłem; zaskoczyła mnie błyskawiczna wysyłka, sądziłem że będę długo czekał na baterie, a się pozytywnie zdziwiłem, polecam za solidność i terminowość”
metody płatnosci
iBuduje.pl 2015 All rights reserved